WILDBOARD SCHOOL

Nejsme obyčejná, klasická škola inline bruslení, snowboardingu a longboardingu. 
U nás se pojí bezpečnost se zábavou, dovednostní progres s praktickým využitím,
správná technika s netradiční, ale profesionální výukou. 

Obohacujeme náš kraj o akce pro rodiny, výlety a pobyty plné her, aktivit a doprovodného programu.


O NÁS

Neustále sledujeme nejnovější trendy ve výuce. U nás se nemusíte bát nevhodných nebo zastaralých cvičení, které by mohly negativně ovlivňovat efektivitu výuky či dokonce vaše zdraví. Jednotlivá cvičení pečlivě analyzujeme, a podle efektivity je upravujeme k dokonalosti nebo vyměníme za jiné. Vždy usilujeme o to, aby byly při každém cviku zachovány důležité principy, které jsou pro bezpečnou a správnou jízdu velice podstatné. 

V rámci lekcí si uvědomujeme, že technika jízdy a mnoho dalších prvků, vyžaduje dobrou koordinaci a hbitost těla. Tu podle aktuálních potřeb trénujeme v botách.
Nejen že se společně učíme jezdit, ale zlepšujeme i jiné aspekty naší kondice.
Fotbalisté také nekopou pořád dokola jenom do míče.

Ve výuce samotného ježdění využíváme netradiční a rozmanité pomůcky a cvičení, které pomohou rychleji a efektivněji zlepšit vaše dovednosti. Zkoumáme, jaké pomůcky z jiných sportů můžeme využít a pro jaké cviky při jízdě jsou vhodné a podle toho uzpůsobujeme tréninkový plán. 

Kromě samotné výuky organizujeme různé workshopy, vzdělávací i zážitkové pobyty a kempy, závody, soutěže, srazy a další akcičky pro širokou veřejnost i rodiny. Vždy se ovšem snažíme do každé akce zařadit nevšední prvek, který udělá naší akci jedinečnou. A co z toho budete mít vy? Skvělý zážitek, který se vám zaryje do kůže, poznáte nové lidi se stejnou vášní a naskytnou se vám nové příležitosti k aktivnímu trávení volného času neotřelou formou.


Přijďte se k nám přesvědčit!

Budeme se na Vás těšit!

VÁŠ WILDBOARD SCHOOL TÝM


ZAŽIJTE S NÁMI DIVOČINU!

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, ať vám neuniknou ani ty nejsladší tečky z našeho prostředí!